Odbio Partizan da bi igrao za Kliperse! (VIDEO)
Partizan umalo da dovede vrsnog beka. Džared Kaningem, bivši igrač Atlante, Sakramenta i Dalasa, odbio je ponudu Partizana i obavestio klub da je potpisao negarantovani ugovor s Los Anđeles Klipersima.
Sve se izdešavalo u veoma kratkom vremenskom periodu, a ovo je potvrdio i poznati košarkaški novinar Dejvid Pik na svom Tviter nalogu.
Source: Jared Cunningham rejected an offer from Partizan. Told club he signed non-guaranteed deal with Clippers.
— David Pick (@IAmDPick) September 23, 2014
Ipak, ovo ne znači da do saradnje između Partizana i Kaningema neće doći. S obzirom na to da je on s Klipersima potpisao negarantovani ugovor, ukoliko ne bude ostao u Kaliforniji, može se desiti da obuče crno-beli dres. Naravno, ukoliko Partizan do tada ne angažuje igrača na toj poziciji.
(Telegraf.rs)
Video: Au, kako bizaran gol: Hord opet pogodio za Jedinstvo protiv Čuke na bizaran način
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Јован
Како га није срамота да одбије партизан ?
Podelite komentar
Juzni puk
Sta je vise sa Pavlovicem ?jel na kraju dolazi ili ne ?on je strah i trepet kod ovih iz predgradja.
Podelite komentar
Speedy
Koliku stpindiju mu je dukljanin obecao?
Podelite komentar