Jovana se nikada nije pojavila ovakva na televiziji, a kada je vidite shvatićete zašto je oduševila Srbiju! (FOTO)

Jovana Joksimović prvi put se u svojoj, ali i bilo kojoj drugoj emisiji, pojavila u izdanju u kojem je vodila Jutarnji program u četvrtak, 14. juna!
Naime, Jovana i njen kolega Srđan Predojević odlučili su da se pojave u dresovima reprezentacije Srbije, i to ne na nekoliko minuta već su u njima ostali tokom cele emisije.
Komentari su bili sjajni, pa su ljudi čestitali Jovani i Srđanu na ovoj ideji i potezu kojim su i oni dali skromnu podršku našim Orlovima na Svetskom prvenstvu u fudbalu.

"Vi ste pravi predstavnici navijača, hvala vam što postojite!", "Predivni ste! Obožavam vas", "Preslatki!!!", "Bravo!!! Divni ste!!! Republika Srpska za Srbiju!","Najbolji nasi voditelji", "Ekstra ste! Posebno Jovanin outfit", "Pravi promoteri i slatko Vas je videti kako branite boje svoje države u tim slatkim dresovima. Idemooo", samo su neki od komentara.



Podsetimo, Orlovi prvu utakmicu igraju u nedelju 17. juna od 14 sati protiv Kostarike u Samari. Pet dana kasnije igraju sa Švajcarskom u Kaljiningradu od 20 sati, a 27. juna sa Brazilom u Moskvi takođe od 20 sati.
(Telegraf.rs)
Video: Željko Samardžić na koncertu izveo ženu na binu pa zapevao "Pokaži mi šta znaš"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ateista
Kako god - odbojna zena.
Podelite komentar
Biljka
Bravo,svaka cast
Podelite komentar
Nikola
Ko su ovo dvoje levo i desno od bogdana?
Podelite komentar