Biber slučajno upao među gejeve, oni mislili da je Majli Sajrus!
Džastin Biber je nedavno sa prijateljima otišao u svoj omiljeni restoran u Los Anđelesu, da bi ubrzo shvatio da su mu mesto zauzeli gejevi, koji su glasno raspravljali o pravima homoseksualaca.
Biber se smestio u privatni deo i u početku je bio neprimetan, budući da su gejevi mislili da je Majli Sajrus.

Ipak, gejevi su na kraju provalili da se radi o tinejdž zvezdi, te su hteli da mu priđu i slikaju se s njim, a iako se pevač nije bunio, regovalo je obezbeđenje.
- Prišao sam im i upitao da se slikamo, ali je obezbeđenje, koje je nosilo pištolje, reklo da ne prilazim Biberu - kaže jedan od gejeva, a prenosi Daily Mail.
(Telegraf.rs)
Video: Senidah pokazala tajne tetovaže: Crni kombinezon istakao njenu figuru, neverovatno koliko je smršala
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Molimo unesite Vaše ime
Pa njemu tamo i jeste mesto.
Podelite komentar
ajidzviljaS
"Slucajno"
Podelite komentar
DELIJA ZAUVEK
"Iako njemu nije smetalo"
Podelite komentar